Utstilling
Innholdet i denne artiklen er ikke redaksjonelt

Arendal Fotoklubb feier 10 år!

Arendal fotoklubb har gleden av å invitere fotovenner til en weekend spekket med gode fotoopplevelser. Velkommen til byen vår, 1.–3. september 2017!
Arendal Fotoklubb feirer 10-års jubileum! Dette markerer vi med en foto utstilling i Arendal Bibliotek der medlemmene viser et bredt utvalg fotografier. I tillegg har åtte av klubbens medlemmer gått sammen om å arrangert en separatutstilling på No 9 "Kafe og Platebar" som vil være tilgjengelig frem til 15. september.

Som en del av 10-års markeringen er også Arendal Fotoklubb vertskap for et regionalt NSFF-treff i Arendal denne helgen.

Arendal fotoklubb er en aktiv klubb for fotointeresserte i Arendal og omegn, med medlemmer i alle aldersgrupper – fra glade amatører til profesjonelle fotografer. Det holdes møter og aktiviteter minst to kvelder i måneden. Se mer på klubbens hjemmeside www.arendalfotoklubb.no

 -

Varsle Foto.no
Tips en venn
Som innlogget kan du kommentere artikler.
Artikkelkommentarer
Ingen har kommentert denne artikkelen enda
Eller kommenter via Facebook:
Åpne uskalert versjon i eget vindu